Home / Moj profil / Pišem za Cosmo

...jer ipak ste žena!

avatar
Autor:
Adriana2201
Objavljeno:
08.03.2010. 22:11 h

Ima li boljeg načina za završetak napornog dana od malo opuštanja u teretani? Pod opuštanjem, naravno, ne mislim na vježbanje, nego na pogled na prekrasna, mišićava, znojna muška tijela uz čitanje Elle-a. Cosmo je, naravno, bio pročitan u roku od 48 sati nakon što se pojavio na kioscima :)
Dodamo li tome pisanje za Cosmo kad sam došla doma, moj život zvuči vrlo vedro, smjelo, urbano & sexy.
Iako se baš i ne osjećam tako sjedeći za kompjuterom bez šminke i u pidžami, ostatak dana definitivno govori u prilog gore navedenoj izjavi.
Nakon 10 sati beauty sleepa (koji mi je ITEKAKO bio potreban nakon 4 ipo sata u nedjelju) počela sam radno, uz učenje. To mi učenje nije toliko teško padalo, jer je nakon nepuna 2 sata stigao moj dragi i čestitao mi Dan žena. Nije doduše donio bombonjeru ili cvijeće, učinio je to divljim seksom koji je potom ponovio. Zaključili smo da se u zadnje vrijeme definitivno previše bavimo romantikom i vođenjem ljubavi, pa je malo životinjske strasti upravo ono što nam treba ;)
Još mamurna od užitka oteturala sam do faksa. Vani je bio preeedivan sunčan dan koji je naprosto mamio svojom svježinom pa smo ja i frendica zaključile da je grijeh ostati u zatvorenom prostoru po takvom vremenu. Ponovo malo zanemarujući radne navike otišle smo na kavu, i to u novi fancy kafić koji ima zbilja preslatkog konobara. Dotični konobar je, naime, nedavno meni poslužio drugu čašu vode uz riječi "Evo, srce" ali njegovo je gledanje ipak bezopasna stvar zbog koje se ne treba odreći najboljeg Nesa u gradu. Ovaj put je bio vrlo profesionalan i uz pristojno "Izvolite" donio mi već spomenuti savršeni Nes. Moja frendica ima teoriju "Kakav konobar, takva pjenica". Hm...
Vratila sam se obvezama, mislima još u prekrasnom jutru, i kavi, i savršenom osjećaju što sam žena... Dosita je trebalo smisliti današnji dan. Žene ga zaslužuju!
Do kraja dana (i prije teretane) dobila sam još jedan poziv na kavu u zamjenu za profesionalne fotografije sa revije vjenčanica na kojoj sam bila ovaj vikend. Da se razumijemo, ja ZBILJA obožavam sve vezano za vjenčanice, cvijeće i pozivnice iako sama ne planiram uploviti u bračnu luku barem još 5-6 godina. Ali planiram svoje vjenčanje od devete. Hehe.
Uglavnom, spomenuti dečko je fotograf, i zapravo poprilično sladak, ali hej, pa ja sam zauzeta žena. I ne bih svog dragog mijenjala ni za Brada Pitta.
Iako to dotični nije, ipak je poprilično simpatičan, pa možda razmislim o prijedlogu. Posve priajteljski, naravno. Hej, ipak su to PROFESIONALNE fotografije!

Uzimajući sve u obzir, moram priznati da se nisam dugo ovako dobro osijećala.
Nakon zbilja dugog i napornog perioda učenja napokon sam ovaj vikend izašla s frendicama i uz crveni ruž i malu crnu haljinu priskrbila si poveće podočnjake i vikend za pamćenje.
Stvari uopće nisu onako crne kao što se čine. Proljeće dolazi, vedri dani su pred nama,veselite se... jer ipak ste žena!

Komentari 0 komentara

  • Komentirati mogu samo registrirani Cosmo korisnici. Još se niste registrirali? Ovo je prilika!

    Cosmo chat

    1. mantikorka

      Mislim da jos ne mozes mantikorka 31.07.2010. 13:16 h

    2. Ella25

      Cure molim vas pomoć - gdje mogu upisat šifru za nagradnu igru - napkin i adio kaubouju??? hvala :) Ella25 31.07.2010. 11:11 h

    3. sanjakova1024

      Lijep pozdrav svima :) sanjakova1024 31.07.2010. 01:20 h

    Zadnji komentari

    1. butterfly rose

      Ulovite svoj primjerak Cosma

      Zaista bilo bi jako lijepo kada bi torba bila dostupna i citateljkama u drugim zemljamakao i ucestvovanje u igrama.Pozz butterfly rose 31.07.2010. 14:18 h

    2. emcha

      Koliko ste stvari zaboravili spakirati u torbu za godišnji?

      Odlični savjeti, npr. putni dnevnik! Super ideja! emcha 31.07.2010. 01:17 h

    3. Anaja

      Seksate se kao ludi, ali on je i dalje lud za pornićima

      Ne gleda stranice ali ima svoju kolekciju na compu, koju ne diram. (casna pionirska xD) Znamo tu i tamo zajedno pogledati koji. Pa musko je zaboga.... Imam dovoljno samopouzdanja da se ne osjecam ugrozeno od zenske sa ekrana. *rolleyes* Anaja 31.07.2010. 00:51 h